گسترش مسمومیت های سریالی دانش آموزان دختر انتقام جویی حکومتی از زنان است

مسمومیت های سریالی دانش آموزان دختر گسترش یافته است. در یک مورد هم خوابگاه دختران دانشجو هدف مسموم سازی ها قرار گرفت. ظرف دیروز و امروز ده‌ها مدرسه دخترانه در تهران، بروجرد، کرج، کرمانشاه، شاهین شهر و اردبیل دانش آموزان با گاز مسموم کننده ای که بویی شبیه نارنگی گندیده دارد مسموم شده و بسیاری به بیمارستان منتقل شده اند. این مسموم سازی های سریالی ابتدا در ۱۹ آذر ماه در شهر قم شروع شد. در این مدت مقامات امنیتی خانواده ها را تهدید کرده اند تا در مورد فرزندانشان اطلاع رسانی نکنند. اما علی رغم تهدیدات رژیم تاکنون اعتراضاتی از سوی خانواده ها صورت گرفته که روز چهارشنبه ۱۰ اسفند در تهران با شعارهای ضد حکومتی ادامه یافت. تجمع کنندگان در مقابل مدرسه پارجانی در تهرانسر شعار مرگ بر حکومت بچه‌کش سر دادند.

جمهوری اسلامی که با شروع خیزش انقلابی، زن، زندگی، آزادی با نقش پر رنگ زنان در این انقلاب روبرو شده در پی انتقام گیری و ایجاد رعب و وحشت در میان‌ دانش آموزانی است که شجاعانه حجابشان را در مدرسه و خیابان از سر بر می داشتند؛ عکس های خمینی و خامنه ای را پاره کرده و لگد مال می کردند و شعار مرگ بر دیکتاتور سر می دادند. رژیم تاکنون مسئولیت مسموم سازی ها را نپذیرفته که البته این در سرشت جمهوری اسلامی است که جنایت می کند اما آنرا به گردن نمی گیرد و حتی آزادیخواهان را به اتهام جنایات خودش، چنانچه نمونه قتل کیان پیرفلک نشان داد تحت بازداشت و پیگرد و شکنجه قرار می دهد. یا همانطور که در قتل های زنجیره ای و قتل های محفلی کرمان شاهد بودیم جنایاتی که عواملی مثل سعید امامی یا باندهای آدمکشان بسیجی صورت می دادند را هم به عوامل خودسر نسبت می دادند. در حالی که این جنایات مستقیما توسط حکومت هدایت می شدند. اسیدپاشی های اصفهان هم نمونه مشابه دیگری است که هنوز نه عاملان و نه آمران آن مشخص نشده اند.

حکومت که پایه های قدرتش توسط زنان لرزیده است اکنون آماج حمله خود را متوجه زنان کرده است. حمله به بی حجابان، ممنوع الکار کردن و ممنوع الخروج کردن زنان بی حجاب و پلمب کردن مکان‌هایی که زنان بی حجاب در آن حضور داشته اند همه در هفته های اخیر اتفاق افتاده است.

در آستانه هشت مارس بر علیه رژیم ضد زن فریاد خود را رساتر کنیم و موج تروریسم شیمیایی رژیم کودک کش حاکم را با اعتراضات گسترده پاسخ دهیم.

یک پاسخ برای “گسترش مسمومیت های سریالی دانش آموزان دختر انتقام جویی حکومتی از زنان است”.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: