فراخوان همبستگی با مردم کردستان

رژیم سرکوبگر جمهوری اسلامی با هدف درهم شکستن مقاومت انقلابی در کردستان و ناامید کردن جنبش انقلابی از ادامه تعرض و پیشروی، با لشکرکشی گسترده و اعزام نیروهای تا دندان مسلح سپاه پاسداران، اقدام به کشتار مردم انقلابی و آزادیخواه مهاباد، جوانرود، پیرانشهر و سایر شهرهای کردستان کرده است.

مردم ایران در برابر این یورش فاشیستی و جنایاتی که پاسداران و جاش های مزدور در کردستان صورت داده و می دهند سکوت نکرده اند و نخواهند کرد. جوانان محلات شهرهای مختلف کردستان، طی فراخوان هایی خواستار حمایت همه مردم ایران اعم از کارگران، دانشجویان، معلمان، دانش آموزان، کسبه جز، اصناف و  بازاریان ار مبارزات مردم کردستان شده اند. در این فراخوان ها از مردم خواسته شده است تا روز پنجشنبه سوم آذر با اعتصاب عمومی و برپایی تجمعات اعتراضی هر چه گسترده تر همبستگی خود را با مردم  کردستان اعلام نمایند و ضمن تقویت و پیشبرد مبارزات انقلابی به نظام جنایتکار جمهوری اسلامی نشان دهند که دیگر در سرکوب هیچ بخشی از مردمان این کشور نمی تواند روی سکوت دیگر بخش ها حساب کند و سیاست کشتار گسترده برای حفظ بقا در کردستان یا بلوچستان، در آذربایجان یا خوزستان، در گیلان یا هرمزگان یا در هر منطقه و استان دیگری، با مقاومت سراسری مردم، با گسترش اعتراضات خیابانی محله محور، با اعتصابات وسیع تر، با نافرمانی مدنی همه جانبه تر و با همبستگی پرشکوه ملی و حمایت تشکل ها و نهادهای مستقل غیرحکومتی و انسان های آزادیخواه در سراسر جهان همراه خواهد شد.  

ما از فراخوان جوانان انقلابی محلات در کردستان حمایت می کنیم. ما معتقدیم با حضور هر چه گسترده تر اعتراضی و فتح خیابان ها در روز پنجشنبه سوم آذر و درآمیزی آن با اعتصاب گسترده در محیط های کار و از کار انداختن شبکه های حمل و نقل شهری و بین شهری؛ همچنین تداوم اعتراضات در سراسر کشور می توان سرنیزه رژیم جنایتکار حاکم را درهم شکست و این نظام جهنمی را در برابر اراده انقلابی مردم ایران به زانو نشاند.

 اتحاد کارگران انقلابی ایران

سه شنبه ۱ آذر  ۱۴۰۱

یک پاسخ برای “فراخوان همبستگی با مردم کردستان”.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: