باور اکثریت مردم به انقلاب «زن زندگی آزادی» توازن قوا را به نفع اردوی انقلاب سنگین کرده است

اتحاد کارگران انقلابی ایران: بعد از آنچه که امروز خامنه ای در مورد رسوخ یاس و ناامیدی در بین مسئولین رژیم به زبان آورد، روزنامه آرمان امروز هم، در شماره امروز خود، از قول یک جامعه شناس بالاخره مردم معترض را  به رسمیت شناخت و از خانواده های جانباخته گان به عنوان عضوی از مردم نام برد که خواهان تغییر هستند. این روزنامه چندین بار از کشته شده گان دو طرف نام برد و نوشت بايد هر دو طرف را محاکمه علني کنند تا شايد مرهمي بر دل داغديده مادراني باشد که فرزندانشان بي گناه پرپر شدند.

تغییر موضع نرم و خجولانه این روزنامه نشان می دهد که انقلاب مسیر درستی را در پیش گرفته و ریزش نیروهای حاکمیتی، چه در بدنه و چه در بین مسئولین، سرعت گرفته است. روندی که ابراز برائت بخشی از نمایندگان مجلس از بیانیه نمایندگانی که برای جوانان مردم تقاضای اعدام کرده بودند، و اکنون، شایعه استعفای علی شمعخانی دبیر شورای امنیت ملّی نیز آنرا تائید می کند.  

به همه اینها باید این را هم اضافه کرد که جمهوری اسلامی، حتی همین امروز و با همین نیروهای موجودش هم، توان دفاع از عملکرد خود را از دست داده است. جوانان مردم را می کشند، بعد برای فرار از خشم مردم، جانباخته گان را بسیجی و سپاهی قلمداد می کنند. جوانانی را که در رسانه هایشان آنها را اغتشاشگر و هنجارشکن معرفی می کنند، می کشند، بعد واهمه دارند که مسئولیت جنایت خودشان را به عهده بگیرند.


کانال تلگرامی اتحاد کارگران

یک پاسخ برای “باور اکثریت مردم به انقلاب «زن زندگی آزادی» توازن قوا را به نفع اردوی انقلاب سنگین کرده است”.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: