به سوی ایجاد شبکه های همکاری و همیاری محلات

اتحاد کارگران انقلابی ایران:در کنار شبکه های اجتماعی و ارتباطات ناظر بر آن که از نقش اساسی در هماهنگی ها و همگرایی های مبارزاتی در سطوح مختلف برخوردار است، ایجاد کمیته های محلات که بر پایه پیوندها و ارتباطات فردی، شخصی، خانوادگی، دوستی و عاطفی در سطح محلات استوار است برای سازماندهی مقاومت جمعی مردم در محلات از اهرم های مهم حفظ و تداوم حضور  رزمنده و اعتراضی در خیابان و تبدیل رویارویی های موضعی با نیروهای سرکوبگر به اهرمی برای فرسودن این نیروها و تقویت مبارزه انقلابی و شکل دادن به اتحاد عمل و همکاری در سطح محلات است. بدیهی است که شکل گیری کمیته محلات لزوم ایجاد شبکه های همکاری و همیاری محلات را مطرح می کند. اطلاعیه منتشره از سوی «جوانان انقلابی محلات سنندج» به ایجاد این  شبکه های همکاری و همیاری اشاره کرده که متن آن به شرح زیر است:

جنبش انقلابی مردم ایران برای آزادی به پیش می رود و اکنون بیشتر عرصه های جامعه از جمله محلات،دانشگاهها،مدارس،کارخانه ها،شهرک های صنعتی و بازار به سنگر مبارزه با حکومت جمهوری اسلامی تبدیل شده است. این جنبش هر زود با ابتکارات جدی ی به میدان می آید و به گوشه ای از جامعه سرایت می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این‌جانب محلات محور بودنش است. محلات محل زندگی اجتماعی و مشترک مردم زحمتکش،زن و مرد، پیر و جوان و کودک است. اکنون در شرایطی که جامعه ایران دستخوش یکی از عظیم ترین تحولات تاریخ خود است و حکومت جمهوری اسلامی با بی مسئولیتی تمام هیچ زبانی جز سرکوب سیستماتیک نمی شناسد،خودمان با همکاری و اتحادمان علاوه بر تلاش برای سرنگونی این‌نظام فاسد  بایستی بتوانیم رنگ وبویی صمیمانه،شاد و انسانی به فضای محلات شهرمان بدهیم. در همین راستا ما به عنوان بخشی از مردم آزاده و جوانان انقلابی کلیه همشهریان عزیز ساکن سنندج و شهرک های اطراف را به رعایت موارد مهم زیر دعوت می کنیم:

الف:پوشش، زبان،مذهب، عقاید و سبک زندگی امر شخصی و دلبخواهی انسانها می باشد. شهر سنندج می تواند مبلغ و مبتکر انواع شعارها و روش های انقلابی و پیشرو باشد. سنندج باید مثل همیشه دژ محکم دفاع از آزادی و انقلاب،دفاع از رهایی زن و تبلیغ برای دنیایی عاری از ظلم و ستم باشد.

پیشنهاد ما این است که در تجمعات شعارهای مترقی سر دهید،اتحاد را فریاد بزنید و از اهانت و تفرقه و الفاظ رکیک‌ خودداری کنید.

ب: همانطور که می دانید در جریان این خیزش خانواده هایی داغدار شده اند‌ بسیاری دستگیر و تهدید شده اند و خسارت های جانی و مالی زیادی به مردم وارد شده است. ما اعلام می داریم که خون های ریخته شده رفقایمان را با فریاد خود دادخواهی می کنیم. خانواده های جانباختگان و دستگیرشده گان را تنها نمی گذاریم و در جبران خسارت های وارد شده از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.  فراخوان ما به مردم سنندج و همچنین سراسر ایران، ایجاد شبکه های همکاری و همیاری محلات می باشد‌ تنها پشتیبان اصلی مردم خود مردم هستند. هیچ انسانی در این رابطه تنها نیست و نباید احساس تنهایی کند.

شعارهای پیشنهادی:زن،زندگی،آزادی _ نه روسری نه توسری، آزادی و برابری _زتدانی سیاسی آزاد باید گردد _ هر یه نفر کشته شه، هزار نفر پشتشه _ فقر و فساد و بیداد ننگ بر این استبداد_ مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه چه رهبر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی WordPress.com.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: